Infolinia, rezerwacje - pn - pt: 9:00-17:00 12 641 97 25 info@polartravel.pl

Wycieczka do Kanady dla wielbicieli bliskich spotkań z przyrodą i górskich wędrówek. Ogląd... Opis oferty »

KANADA: WSCHÓD - ZACHÓD

Kanada BusHotelSamolotPolski pilot lato / zima 21 dni od: 6 550 €

Podróż przez Kanadę wschodnią i zachodnią dostarcza spotkań z przyrodą, górskich wędr&o... Opis oferty »

Dzika przyroda. Górskie wędrówki. Wszechobecne lodowce. Kąpiele w gorących źródłac... Opis oferty »

Zimowe wycieczki nie muszą oznaczać nart! My proponujemy wyjazd do Norwegii na poszukiwanie zorzy polarnej... Opis oferty »

W czasie tej wycieczki odkrywać będziemy niezwykły archipelag norweskich Lofotów. Krajobraz regionu, na ... Opis oferty »

Wycieczka objazdowa po południowej Fiinlandii w małej grupie z pilotem. Stawiamy na aktywny wypoczynek i relaks ... Opis oferty »

Wycieczka objazdowa z pilotem po Islandii. Cel: polowanie na zorzę polarną!

Opis oferty »

Wyprawa samochodem terenowym przez interior Islandii i fiordy zachodnie. Polski pilot, zakwaterowanie w domk... Opis oferty »

Komfortowa wyprawa objazdowa minibusem po Islandii i Wyspach Owczych z noclegami w domkach.

Opis oferty »

Objazd Skandynawii oraz wizyta na Przylądku Północnym!

Opis oferty »

Realizowana w małej grupie wycieczka objazdowa z trekingami górskimi, m.in. najwyższy szczyt Skandynawii ... Opis oferty »

Wycieczka objazdowa w małej grupie, z noclegami w hotelach i opieką polskiego pilota.

Opis oferty »

Zimowy wyjazd z pilotem do Rovaniemi. Odwiedziny u Świętego Mikołaja, poszukiwanie zorzy polarnej. Zakwaterowan... Opis oferty »

Wycieczka do stolicy zorzy polarnej - Tromso. Opieka polskiego pilota, poszukiwanie zorzy polarnej, psie zaprzęgi... Opis oferty »

Wyprawa objazdowa minibusem po Alasce z noclegami w hotelach. W pakiecie: transport, zakwaterowanie, ubezpieczeni... Opis oferty »

Wyjazdy grupowe

Chciałbyś wybrać się na objazdową wycieczkę z pilotem po Islandii i Wyspach Owczych albo po Alasce? A może marzysz o wyjeździe w norweskie fiordy? Co powiesz na wycieczkę do wioski Świętego Mikołaja w Finlandii albo wyjazd w celu poszukiwania zjawiskowej zorzy polarnej w Norwegii lub w innym kraju skandynawskim? Zapraszamy do zapoznania się z programem wyjazdów grupowych organizowanych przez nasze biuro podróży.

Polar Travel - o nas

Nasza oferta skupia się na kierunkach północnych i dotyczy głównie Skandynawii oraz Arktyki. Jesteśmy także przedstawicielem organizatorów rejsów polarnych na Antarktydę oraz Biegun Północny.

Więcej ›

Najlepsze oferty specjalne

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj
informacje o promocjach, nowościach!

Dołącz do nas