Infolinia, rezerwacje - pn - pt: 9:00-17:00 12 641 97 25 info@polartravel.pl

Rodzinne ferie w Norwegii

 • Cena od: 3 590 zł
 • Sezon: zimazima
  I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
 • Kraje: Norwegia
 • Długość: 5 dni
 • Dodatkowe informacje:

Cena zawiera:

 • bilety lotnicze Warszawa-Oslo-Warszawa (możliwość wylotu z innego portu - napisz do nas!)
 • transport lokalną komunikacją do Vinstra i z powrotem
 • transfery Vinstra - Gålå - Vinstra 
 • zakwaterowanie w norweskim domku z aneksem kuchennym
 • wynajem biegówek
 • mapa tras biegówkowych z naszymi rekomendacjami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb
 • ubezpieczenie KL 40 000 EUR (obejmuje następstwa chorób przewlekłych), NNW 15 000 PLN, bagaż 1 000 PLN

Cena nie zawiera: 

 • wyżywienia (możliwośc wyboru opcji z kolacją lub pełnym wyżywieniem (zajrzyj do zakładki Informacje dodatkowe)
 • dodatkowych atrakcji do wyboru: przejażdżka psim zaprzęgiem, wyciąg saneczkowy, wyciąg narciarski (patrz: informacje dodatkowe)
 • opcjonalnej opieki instruktora i przewodnika (patrz: informacje dodatkowe)

 

Zasmakuj życia w norweskim stylu!


Tydzień w norweskiej chatce z kominkiem, sauna kilka kroków dalej wydeptaną ścieżką w głębokim śniegu. Biegówki wysmarowane czekają na ganku, w plecaku termos i kiełbaski do wysmażenia w tipi na trasie biegówkowej. Może wstaniecie dziś wcześniej by złowić obiad w przeręblu?
A może będziecie kopać jaskinie śnieżne, aż zrobi się na tyle ciemno, by upolować zorzę polarną. Codziennie nowe norweskie microadventure. Polecimy Ci najciekawsze trasy z widokiem na dwa parki narodowe Norwegii, zobaczysz miejsca gdzie kapitan Scott trenował przed wyścigiem na biegun i doświadczysz prawdziwej zimy. A jeśli zabraknie Ci dodatkowych przygód oprócz najlepszych tras biegówkowych w Norwegii,
w Gålå znajdziesz też stoki narciarskie, wyciąg saneczkowy, nauczysz się budować jaskinie śnieżne, spróbujesz przejażdżki psimi zaprzęgami.

Opcjonalnie:

Psie zaprzęgi (od 180 PLN/os.)
Ekscytująca przygoda, której niewiele osób spoza Skandynawii miało okazję spróbować. Psy typu Alaskan Husky ciągną sanie, na których można usiąść lub stać. Z sań można obserwować idealną interakcje i współprace między psami, która pomaga im przetrwać w najtrudniejszych warunkach i gdzie każdy ma swoje miejsce w systemie klasowym w stadzie. Jest to też wyjhątkowy sposób na poznanie prawie nietkniętego zimowego krajobrazu! 

Wyciąg saneczkowy (od 80 PLN/os.)
Ekstremalna atrakcja dla całej rodziny. Najlepiej wybrać się gdy zrobi się ciemno. Stok jest oświetlony, a kazdy uczestnik dodatkowo otrzymuje czołówkę. W saniach można usiąść osobno lub razem z dzieckiem. Sprzęt jest wyposażony w kierownicę do sterowania oraz hamulce. Zjazd odbywa się na zamkniętym stoku narciarskim, a na dole stoku wyciągowy pomaga wpiąć się do orczyka.

Wyciągi narciarskie (od 90 PLN/os.)
Gålå posiada 20km tras zjazdowych i 8 wyciągów ze 100% gwarancją śniegu. Tak piszą o sobie sami: “Dla nas w resorcie Gålå rodzina jest w centrum, a społeczność, radość i dobre doświadczenia są jednymi z naszych najważniejszych wartości. Ważne jest dla nas, aby każdy, kto nas odwiedza, czuł się bezpieczny. Naszym celem jest stworzenie areny, w której cała rodzina będzie mogła spędzić przyjemne dni razem w bezpiecznym i przyjaznym ośrodku narciarskim”.

Opieka instruktura i przewodnika  (500 PLN/dzień)
Oferujemy również opiekę polskiego przewodnika i instruktora, który w Norwegii spędził ostatnie 7 lat, studiując i organizując norweski “friluftsliv” (życie w bliskości z naturą). Instruktor wprowadzi was w tajniki jazdy na biegówkach lub telemarkach, opowie o lokalnych zwyczajach i legendach, zabierze na wędkowanie w przerębli, czy na alternatywną wyprawę. 

Obiadokolacje lub pełne wyżywienie w lokalnej restauracji (do uzgodnienia)
Świeżo złowiony pstrąg z lokalnego jeziora Gålåvatnet, dziczyzna sezonowa, świeże jagody i zioła. “Nasza kuchnia zbiera i przygotowuje żywność w oparciu o lokalne składniki, o ile to możliwe. Zapraszamy na posiłek o wspaniałych smakach i przyjemnej atmosferze”.


Podobne oferty

Sylwester w Laponii - wycieczka z pilotem
Przywitaj Nowy Rok pod kołem podbiegunowym - w bajkowej i prawdziwie zimowej Laponii!  opis oferty »
Polar Travel - o nas

Nasza oferta skupia się na kierunkach północnych i dotyczy głównie Skandynawii oraz Arktyki. Jesteśmy także przedstawicielem organizatorów rejsów polarnych na Antarktydę oraz Biegun Północny.

Więcej ›

Najlepsze oferty specjalne

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj
informacje o promocjach, nowościach!

Dołącz do nas