Infolinia, rezerwacje - pn - pt: 9:00-17:00 12 641 97 25 info@polartravel.pl

Psie zaprzęgi - Norwegia

 • Cena od: 4 190 zł
 • Sezon: zimazima
  I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
 • Kraje: Norwegia
 • Długość: 3 dni
 • Dodatkowe informacje:

  Hotel Samolot

Zimowy wyjazd do Tromso, podczas którego masz szansę na przejażdżkę i bliższe spotkanie z psami zaprzęgowymi! Wycieczka odbywa się w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie.

Świadczenia zawarte w cenie:

 • przelot na trasie Warszawa - Tromso - Warszawa (istnieje możliwość dolotu z innego lotniska)
 • 2 noclegi w hotelu 3* w pokoju dwuosobowym
 • 2 śniadania w postaci bufetu w hotelu
 • transfery z i na lotnisko w Norwegii
 • udział w wycieczce psimi zaprzęgami (przewodnik, transfer, wyposażenie, strój, posiłek- tradycyjny gulasz, gorące napoje herbata, kawa)
 • ubezpieczenie Signal Iduna KL 40000 EUR (obejmuje następstwa chorób przewlekłych), NNW 15000 PLN, BP 1000 PLN

Cena nie zawiera:

 • wyżywienia poza 2 śniadaniami w postaci bufetu w hotelu
 • wydatków własnych
 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Zniżka dla dzieci do 14 lat: 160 PLN
Dopłata do hotelu 4* z dwoma kolacjami: 590 PLN za osobę
Dopłata do pokoju jednoosobowego w hotelu 3*: 370 PLN za osobę
Dopłata do pokoju jednoosobowego w hotelu 4*: 430 PLN za osobę

Istnieje możliwość poszerzenia oferty o dodatkowe noclegi i atrakcje (w zakładce "Informacje dodatkowe").

Poczuj prawdziwą bliskość natury podróżując psimi zaprzęgami. Oferujemy kilkugodzinne przejazdy, zarówno dla początkujących jak i doświadczonych maszerów.

1 dzień
Wylot z Polski i przylot do Tromso. Transfer i zakwaterowanie w hotelu.

2 dzień
Śniadanie w hotelu. Transport do bazy psich zaprzęgow. Krótki instruktaż, a następnie rozpoczęcie przejażdżki trwającej około 2 godzin. W trakcie wycieczki organizowane są postoje na zdjęcia oraz podziwianie widoków. Istnieje możliwość spotkania dzikich zwierząt takich jak lisy, renifery, łosie. Po wyprawie organizator zapewnia posiłki (dostępne również w wersji dla wegetarian) w tradycyjnym lapońskim namiocie. Wycieczka kończy się transferem powrotnym do hotelu. Czas trwania wyciezcki ok. 6-7 godzin. 

3 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd na lotnisko. Następnie przelot do Polski.

Przykładowe formy dodatkowych atrakcji:

Skutery śnieżne - Jazda na skuterach śnieżnych to jedna z doskonałych form aktywnego wypoczynku.
Aby prowadzić skuter wymagane jest ważne prawo jazdy i wiek min. 15 lat w Finlandii i 18 lat w Norwegii. Skutery są dwuosobowe, ale istnieje możliwość wynajęcia skutera dla jednej osoby. Wycieczka rozpoczyna się od transportu z hotelu lub lotniska do bazy skuterów śnieżnych, gdzie po zaopatrzeniu się w niezbędne wyposażenie (zapewniane przez organizatora ciepłe ubranie, rękawice, buty, kask) wszyscy przechodzą kurs jazdy skuterem.
Po szkoleniu rozpoczyna się prawdziwa zabawa i szaleństwa na skuterach. Zależnie od wybranej opcji wycieczka trwa od kilku do kilkunastu godzin, a na skuterze podróżuje jedna lub dwie osoby.
W czasie jazdy przewidziane są liczne postoje na podziwianie arktycznej przyrody oraz na ciepłe napoje i posiłek. Dla chętnych atrakcje typu: łowienie ryb pod lodem lub wizyta w śnieżnym hotelu. Jeśli zdecydujesz się na wieczorną wyprawę, masz szansę zobaczyć zorzę polarną.

 • Skutery śnieżne dzienne/wieczorne + obiad, 4,5h (7h z transferem) – 1695 NOK/os. - Tromso

Trekking po lodowcu, 12h – 1490 NOK/os. - Trekking po lodowcu Steindal, w Alpach Lyngyńskich, w okolicach Tromso. Wycieczka rozpoczyna się od dwu i półgodzinnego spaceru do lodowca, po którym uczestnicy przechodzą lekcję użytkowania sprzętu lodowcowego. Po krótkim kursie rozpoczyna sie trwający około cztery godziny trekking poprzez bajeczne lodowcowe krajobrazy. W trakcie wycieczki organizator zapewnia transfery, niezbędny sprzęt oraz dwa posiłki.

Polowanie na zorzę polarną (bus), 5h – 870 NOK/os. - W trakcie tej wycieczki wykwalifikowany przewodnik zabiera uczestników z centrum Tromso około 19. Następuje przejazd poza miasto, w miejsce gdzie najczęściej można zobaczyć zorzę. Około północy powrót do hotelu.

Polar Travel - o nas

Nasza oferta skupia się na kierunkach północnych i dotyczy głównie Skandynawii oraz Arktyki. Jesteśmy także przedstawicielem organizatorów rejsów polarnych na Antarktydę oraz Biegun Północny.

Więcej ›

Najlepsze oferty specjalne

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj
informacje o promocjach, nowościach!

Dołącz do nas