Infolinia, rezerwacje - pn - pt: 9:00-17:00 12 641 97 25 info@polartravel.pl

NORWEGIA: Lofoty - Fly&Drive

  • Cena od: 3 090 zł
  • Sezon: lato/zima lato/zima
  • Kraje: Norwegia
  • Długość: 6 dni
  • Dodatkowe informacje:

    Hotel Samolot

Malownicze wysepki położone na tle gór, spokojne zatoki z miękkim piaskiem, krystalicznie czysta woda, idylliczne chaty rybackie a wszystko to utrzymane w scenerii niezachodzącego słońca. Czy nie jest to idealne miejsce na wypoczynek?

Fly&Drive to oferta dająca Ci największą swobodę kształtowania Twojej podróży. Lecisz samolotem do kraju docelowego i wynajętym samochodem docierasz do wybranych przez siebie miejsc. My proponujemy ciekawe trasy z opisem atrakcji i ułatwiającą orientację mapką, organizujemy transport oraz rezerwujemy dla Ciebie hotele ze śniadaniami.

Nordkapp, Lofoty, fiordowe wybrzeże południowo - zachodnie, a może wszystko razem? Wybór należy do Ciebie!

Nasze programy pozwalają na poznanie danego regionu i spokojną kontemplację przyrody. Ty podróżujesz w swoim własnym rytmie, decydując o której godzinie wstaniesz i czemu poświęcisz więcej czasu. Odwiedzany kraj poznajesz w taki sposób, jaki najbardziej lubisz. 

Możesz także modyfikować nasze programy w trakcie jazdy – tutaj nic nie jest obowiązkowe. Oferujemy maksimum ułatwień organizacyjnych przy jednoczesnej wolności decydowania o tym, jak spędzisz każdą chwilę swoich wakacji. I to jest właśnie fantastyczne!

W zakładce "Program" znajdziesz przykładowy plan podróży.

Zorganizujemy wyjazd o dowolnej ilości dni. Odwiedzane miejsca i atrakcje zależą od Twoich upodobań.


Świadczenia zawarte w cenie w każdym programie:
- zakwaterowanie w hotelach 3-4* w pokojach dwuosobowych z łazienkami
- wynajęty samochód bez limitu kilometrów
- mapa z opisem trasy i atrakcji
- ubezpieczenie Signal Iduna KL 40000 EUR (obejmuje następstwa chorób przewlekłych), NNW 15000 PLN, BP 1000 PLN

Cena nie obejmuje: 
- przelotu do Norwegii (w zależności od miejscowości docelowej 800-2000 PLN)
- paliwa
- pozostałego wyżywienia
- biletów wstępów i innych opłat (tunele, parkingi, promy)
- o
bowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Zachwyć się zjawiskowym krajobrazem Lofotów! Wycieczka Fly and Drive – Lofoty nie tylko dostarczy Ci wrażeń estetycznych i poznawczych, ale pozwoli również wypocząć w otoczeniu pięknej przyrody.

Przygoda rozpoczyna się w Tromso - mieście zwanym stolicą zorzy polarnej. Przemierzysz wschodnie wybrzeże wyspy Hinnoya, która jest największą z wysp archipelagu Vesterålen i kontynentalnej Norwegii. Jej urozmaicona rzeźba terenu tworzy zjawiskowy i majestatyczny krajobraz. Otoczone górami miasto Harstad ma do zaoferowania wiele atrakcji, a wśród nich: Centrum Historyczne Trondenes, Park wodny mieszczący się w jaskini, czy widokowy szlak turystyczny Gangsastoppen. Dalsza trasa podróży biegnie poprzez malownicze miejscowości otoczone przez masywy skalne Lofotów. Będziesz miał możliwość popłynięcia promem na wyjątkową wyspę Værøy, która znana jest na całym świecie za sprawą  zamieszkujących ją kolonii ptaków. Majestatyczne, ptasie klify na Mostadfjell znajdują się nad oceanem, na południowym zachodzie wyspy. W Narwiku z kolei będziesz mógł zwiedzić muzeum II wojny światowej.

Podobne oferty

LOFOTY: Kraina wikingów + opcja Nordkapp - wycieczka z pilotem
W czasie tej wycieczki odkrywać będziemy niezwykły archipelag norweskich Lofotów. Krajobraz regionu, na który składają się liczne wyspy i fiordy zauroczy każdego, komu bliska jest dzika przyroda i gó... opis oferty »
Polar Travel - o nas

Nasza oferta skupia się na kierunkach północnych i dotyczy głównie Skandynawii oraz Arktyki. Jesteśmy także przedstawicielem organizatorów rejsów polarnych na Antarktydę oraz Biegun Północny.

Więcej ›

Najlepsze oferty specjalne

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj
informacje o promocjach, nowościach!

Dołącz do nas