Infolinia, rezerwacje - pn - pt: 9:00-17:00 12 641 97 25 info@polartravel.pl

NORWEGIA: Nordkapp - Fly&Drive

  • Cena od: 4 800 zł
  • Sezon: lato/zima lato/zima
  • Kraje: Norwegia
  • Długość: 6 dni
  • Dodatkowe informacje:

    Hotel Samolot

Nordkapp leżący na wyspie Mageroya kojarzony jest z najdalej wysuniętą częścią Europy. Geografowie nie są zgodni, gdzie leży prawdziwy kraniec naszego kontynentu, lecz na pewno nie jest nim Przylądek Północny. Mimo to Nordkapp jest chętnie odwiedzany przez rzeszę turystów z różnych krajów. Urwisko o wysokości 307 metrów, zawsze było popularnym i ważnym znakiem nawigacyjnym dla pływających na północy żeglarzy.

Fly&Drive to oferta dająca Ci największą swobodę kształtowania Twojej podróży. Lecisz samolotem do kraju docelowego i wynajętym samochodem docierasz do wybranych przez siebie miejsc. My proponujemy ciekawe trasy z opisem atrakcji i ułatwiającą orientację mapką, organizujemy transport oraz rezerwujemy dla Ciebie hotele ze śniadaniami.

Nordkapp, Lofoty, fiordowe wybrzeże południowo - zachodnie, a może wszystko razem? Wybór należy do Ciebie!

Nasze programy pozwalają na poznanie danego regionu i spokojną kontemplację przyrody. Ty podróżujesz w swoim własnym rytmie, decydując o której godzinie wstaniesz i czemu poświęcisz więcej czasu. Odwiedzany kraj poznajesz w taki sposób, jaki najbardziej lubisz. 

Możesz także modyfikować nasze programy w trakcie jazdy – tutaj nic nie jest obowiązkowe. Oferujemy maksimum ułatwień organizacyjnych przy jednoczesnej wolności decydowania o tym, jak spędzisz każdą chwilę swoich wakacji. I to jest właśnie fantastyczne!

W zakładce "Program" znajdziesz przykładowy plan podróży.

Zorganizujemy wyjazd o dowolnej ilości dni. Odwiedzane miejsca i atrakcje zależą od Twoich upodobań.

Świadczenia zawarte w cenie w każdym programie:
- zakwaterowanie w hotelach 3-4* w pokojach dwuosobowych z łazienkami
- wynajęty samochód bez limitu kilometrów
- mapa z opisem trasy i atrakcji
- ubezpieczenie Signal Iduna KL 40000 EUR (obejmuje następstwa chorób przewlekłych), NNW 15000 PLN, BP 1000 PLN

Cena nie obejmuje: 
- przelotu do Norwegii (w zależności od miejscowości docelowej 800-2000 PLN)
- paliwa
- wyżywienia
- biletów wstępów i innych opłat (tunele, parkingi, promy)
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.


Wyrusz na ekscytującą wyprawę na Przylądek Północny – Nordkapp!

Malownicza trasa wiedzie między urokliwymi wzniesieniami, a zachwycającymi fiordami. Po drodze będziesz miał możliwość zwiedzenia: muzeum prehistorycznych rytów naskalnych, największego kanionu w Europie Północnej, Muzeum Niedźwiedzia Polarnego i Muzeum Wojennego. Zobaczysz Hammerfest – miasto o bogatej i niezwykle ciekawej historii. To właśnie tutaj swój początek ma Południk Struvego. Do zapoznania się z historią miasta zachęci Cię Gjenreisningsmuseet, czyli muzeum rekonstrukcji. Kulminacją wyprawy będzie stanięcie na klifie Nordkapp, wznoszącym się 307 m nad poziom morza. W tym kultowym już miejscu znajduje słynny globus oraz centrum turystyczne z kinem. Będziesz miał możliwość obejrzeć interesujący film o Przylądku Północnym i wysłać pamiątkową kartkę do swoich bliskich. Po ekscytujących przeżyciach możesz zrelaksować się w sławnym Artico Ice Bar, popijając drinki serwowane w lodowych kieliszkach.

Polar Travel - o nas

Nasza oferta skupia się na kierunkach północnych i dotyczy głównie Skandynawii oraz Arktyki. Jesteśmy także przedstawicielem organizatorów rejsów polarnych na Antarktydę oraz Biegun Północny.

Więcej ›

Najlepsze oferty specjalne

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj
informacje o promocjach, nowościach!

Dołącz do nas