Infolinia, rezerwacje - pn - pt: 9:00-17:00 12 641 97 25 info@polartravel.pl

Jak rezerwować


Wyjazd możesz zarezerwować bezpośrednio w naszym biurze, za pośrednictwem strony internetowej lub u naszych agentów na terenie całego kraju.

Rezerwacja wyjazdu przez stronę internetową.

1. Wybór oferty;

Wybierz kraj, rodzaj oferty która Cię interesuje, zapoznaj się z programem. W przypadku pytań skontaktuj się z nami.

2. Zamówienie;

Dokonaj wstępnej rezerwacji lub wyślij zapytanie za pomocą formularza znajdującego się przy danej ofercie.

3. Umowa;

Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji. Następnie prześlemy umowę-zgłoszenie na wskazany w rezerwacji adres.

4. Płatność;

Wpłata zaliczki następuje do 3 dni od daty podpisania i odesłania do nas umowy. Kwoty i terminy pozostałych wpłat będą wyszczególnione na umowie.

5. Potwierdzenie rezerwacji;

Po otrzymaniu pełnej wpłaty, prześlemy wszystkie niezbędne dokumenty podróżne.

ATRAKCJE LOKALNE
W ofercie znajdziesz między innymi krótkie wycieczki, organizowane na miejscu, nazwane przez nas ATRAKCJAMI.

Wybierając jedną lub więcej ATRAKCJI możesz urozmaicić czas wolny w swojej podróży służbowej lub skomponować zgodnie ze swoimi zainteresowaniami indywidualne wakacje rodzinne i firmowe wyjazdy integracyjne.

Jak możesz skorzystać z ATRAKCJI? Są dwie możliwości. Jeśli w czasie swojego pobytu biznesowego lub prywatnego masz już zorganizowane noclegi i przejazdy, możesz po prostu zarezerwować u nas kilkugodzinną wycieczkę. Wybierasz wówczas pojedyncze propozycje z LISTY ATRAKCJI.

Jeśli natomiast pragniesz kompleksowej obsługi, przygotujemy dla Ciebie cały wyjazd wraz rezerwacją hoteli i transportu, włączając w program ATRAKCJE, które Cię zainteresowały. Stworzymy wówczas ofertę skrojoną idealnie do twoich potrzeb.

Rezerwując ATRAKCJE z wyprzedzeniem masz gwarancję, że w dniu, w którym ją zaplanowałeś, nie zabraknie wolnych miejsc. Organizatorzy będą przygotowani na Twój przyjazd i odbiorą Cię z hotelu lub lotniska.

Polar Travel - o nas

Nasza oferta skupia się na kierunkach północnych i dotyczy głównie Skandynawii oraz Arktyki. Jesteśmy także przedstawicielem organizatorów rejsów polarnych na Antarktydę oraz Biegun Północny.

Więcej ›

Najlepsze oferty specjalne

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj
informacje o promocjach, nowościach!

Dołącz do nas