Infolinia, rezerwacje - pn - pt: 9:00-17:00 12 641 97 25 info@polartravel.pl

Wioska Świętego Mikołaja - Finlandia

 • Cena od: 4 650 zł
 • Sezon: zimazima
  I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
 • Kraje: Finlandia
 • Długość: 3 dni
 • Dodatkowe informacje:

  Hotel Samolot

Świadczenia zawarte w cenie:

 • przelot na trasie Warszawa - Rovaniemi - Warszawa (istnieje możliwość dolotu z innego lotniska)
 • 2 noclegi w hotelu 3* w pokoju dwuosobowym lub apartamencie
 • wycieczka do Wioski Św. Mikołaja (transfer z hotelu, przejażdżka reniferowymi zaprzęgami, odpowiedni strój - zawarte w cenie)
 • ubezpieczenie Signal Iduna KL 40000 EUR (obejmuje następstwa chorób przewlekłych), NNW 15000 PLN, BP 1000 PLN

Cena nie zawiera:

 • wyżywienia poza 2 śniadaniami w hotelu
 • wydatków własnych
 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

UWAGA Cena uzależniona jest od wybranego terminu wycieczki i ilości osób!
Istnieje możliwość poszerzenia oferty o dodatkowe noclegi i atrakcje (w zakładce "Informacje dodatkowe").

1 dzień
Wylot z Polski i przylot do Rovaniemi. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie.

2 dzień
Po śniadaniu wyjazd do Wioski Świętego Mikołaja. Transfer samochodem, a następnie reniferowymi zaprzęgami ruszamy do Wioski Świętego Mikołaja. Możliwość wysłania kartki z Koła Podbiegunowego, zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem i czas na zakupy pamiątek. Uczestnicy otrzymują reniferowe prawo jazdy oraz certyfikat przekroczenia Koła Podbiegunowego. Powrót do hotelu. 

3 dzień
Śniadanie w hotelu. Przejazd na lotnisko i wylot z Rovaniemi. Powrót do Polski. 

Przykładowe formy dodatkowych atrakcji:

Lodowy Hotel - Przeżyj niesamowitą noc wśród mroźnych ścian! Wieczorem przewodnik odbierze Cię z hotelu w Rovaniemi i udacie się do Lodowego Hotelu.

Po zakwaterowaniu następuje zwiedzanie oraz kolacja. Po posiłku nocleg w ciepłych śpiworach. Rano następuje pora na śniadanie i powrót do hotelu w Rovaniemi.

Nocleg w Lodowym Hotelu – ok. 250 EUR/os.

Zwiedzanie Lodowego Hotelu - Jeśli nie masz ochoty spędzać całej nocy w Lodowym Hotelu, a interesuje Cię jego wygląd od środka masz szanse zaspokoić swoją ciekawość! Podczas pobytu w hotelu możesz dodatkowo odwiedzić śnieżną restaurację lub skorzystać z jego dodatkowych atrakcji.

 • Zwiedzanie Lodowego Hotelu z przewodnikiem, przekąski – 40 EUR/os.
 • Kolacja w Lodowej Restauracji 140 EUR/os. ze zwiedzaniem

Psie zaprzęgi, 2h – 179 EUR/os. – Jeśli marzysz o przeżyciu niesamowitych chwil wśród niesamowitych krajobrazów, w towarzystwie najlepszych przyjaciół człowieka to jest wycieczka dla Ciebie! Przejażdżka poprzedzona jest krótką lekcją, w czasie której uczestnicy dowiedzą się jak powozić. W czasie wycieczki przewidziana jest przerwa na ogrzanie się przy ognisku. Czas powożenia wynosi ok 1h.

Skutery śnieżne - Jazda na skuterach śnieżnych to jedna z doskonałych form aktywnego wypoczynku.
Aby prowadzić skuter wymagane jest ważne prawo jazdy i wiek min. 15 lat w Finlandii i 18 lat w Norwegii. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzymuje ciepłe ubranie, rękawice, buty, kask i krótką lekcję jak prowadzić skuter. Skutery są dwuosobowe, ale istnieje możliwość wynajęcia skutera dla jednej osoby.

W zależności od wybranej opcji na uczestników czekają także dodatkowe atrakcje takie jak przejażdżka nocą, łowienie ryb, czy odwiedzenia farmy psów husky.

 • Skutery śnieżne, 2h – od 104 EUR/os.
 • Skutery śnieżne nocą, 3h - od 136 EUR/os.
 • Skutery śnieżne do Farmy Husky, 3h – od 218 EUR/os.
 • Skutery śnieżne + łowienie ryb, 4h – od 184 EUR/os.
 • Skutery śnieżne + wioska św.Mikołaja - od 197 EUR/os.

Przejazd na nartach z przewodnikiem, 3h – 89 EUR/os. - Wycieczka na nartach biegowych, wśród zaśnieżonych wzgórz i dolin. W połowie przejażdżki następuje przerwa na ogrzanie się przy ognisku. Transfer z hotelu oraz sprzęt zapewniony jest przez organizatora.

Spacer w rakietach śnieżnych, 3h – 94 EUR/os. - Wycieczka w rakietach śnieżnych, poprzez pokryte śniegiem wiejskie krajobrazy. W trakcie spaceru przewidziana jest przerwa na przekąski i ogrzanie się przy ognisku. Transfer z hotelu oraz sprzęt zapewniony jest przez organizatora.

Zorza polarna, 4h – 132 EUR/os. – Przeżyj niesamowity wieczór, obserwując zjawisko zorzy polarnej z dala od miejskich świateł! Wycieczka rozpoczyna się od przejazdu busem poza Rovaniemi. W czasie obserwacji uczestnicy mają możliwość upieczenie kiełbasek przy ognisku.

Polar Travel - o nas

Nasza oferta skupia się na kierunkach północnych i dotyczy głównie Skandynawii oraz Arktyki. Jesteśmy także przedstawicielem organizatorów rejsów polarnych na Antarktydę oraz Biegun Północny.

Więcej ›

Najlepsze oferty specjalne

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj
informacje o promocjach, nowościach!

Dołącz do nas