Infolinia, rezerwacje - pn - pt: 9:00-17:00 12 641 97 25 info@polartravel.pl

Skutery śnieżne - Finlandia

 • Cena od: 4 590 zł
 • Sezon: zimazima
  I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
 • Kraje: Finlandia
 • Długość: 3 dni
 • Dodatkowe informacje:

  Hotel Samolot

Zimowy wyjazd do Rovaniemi na wyjątkowy rajd skuterami śnieżnymi! Wycieczka odbywa się w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie.

Świadczenia zawarte w cenie:

 • przelot na trasie Warszawa - Rovaniemi - Warszawa (istnieje możliwość dolotu z innego lotniska)
 • 2 noclegi w hotelu 3* w pokoju dwuosobowym
 • 2 śniadania w postaci bufetu w hotelu
 • udział w przejażdżce skuterami snieżnymi (przewodnik, transfer, wyposażenie, strój, obiad - zawarte w cenie)
 • ubezpieczenie Signal Iduna KL 40000 EUR (obejmuje następstwa chorób przewlekłych), NNW 15000 PLN, BP 1000 PLN

Cena nie zawiera:

 • wyżywienia poza 2 śniadaniami w postaci bufetu w hotelu
 • wydatków własnych
 • transferów lotniskowych
 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy: 20 PLN/os.

Istnieje możliwość poszerzenia oferty o dodatkowe noclegi i atrakcje (w zakładce "Informacje dodatkowe").

Jazda na skuterach śnieżnych to jedna z doskonałych form aktywnego wypoczynku.

Aby prowadzić skuter wymagane jest ważne prawo jazdy i wiek min. 15 lat w Finlandii i 18 lat w Norwegii. Skutery są dwuosobowe, ale istnieje możliwość wynajęcia skutera dla jednej osoby. 

1 dzień
Wylot z Polski i przylot do Rovaniemi. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie.

2 dzień
Po śniadaniu w hotelu wyjazd do bazy skuterów śnieżnych gdzie po zaopatrzeniu się w niezbędne wyposażenie (zapewniane przez organizatora ciepłe ubranie, rękawice, buty, kask) wszyscy przechodzą kurs jazdy skuterem. 

Po szkoleniu rozpoczyna się śnieżne szaleństwo na skuterach. Trasa biegnie między innymi przez wąskie doliny. W trakcie przystanków istnieje możliwość spróbowania połowu ryb pod lodem oraz spaceru w rakietach śnieżnych. Przejeżdżając przez las jest szansa na spotkanie poszukujących pożywienia zwierząt. 

Organizator zapewnia posiłek w trakcie wycieczki.

Po zakończonej przejażdżce następuje powrót do hotelu.

3 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd na lotnisko. Następnie przelot do Polski.

Przykładowe formy dodatkowych atrakcji:

Lodowy Hotel - Przeżyj niesamowitą noc wśród mroźnych ścian! Wieczorem przewodnik odbierze Cię z hotelu w Rovaniemi i udacie się do Lodowego Hotelu.

Po zakwaterowaniu następuje zwiedzanie oraz kolacja. Po posiłku nocleg w ciepłych śpiworach. Rano następuje pora na śniadanie i powrót do hotelu w Rovaniemi.

Nocleg w Lodowym Hotelu – 130 EUR/os.

Zwiedzanie Lodowego Hotelu - Jeśli nie masz ochoty spędzać całej nocy w Lodowym Hotelu, a interesuje Cię jego wygląd od środka masz szanse zaspokoić swoją ciekawość! Podczas pobytu w hotelu możesz dodatkowo odwiedzić śnieżną restaurację lub skorzystać z jego dodatkowych atrakcji.

 • Zwiedzanie Lodowego Hotelu z przewodnikiem, przekąski – 40 EUR/os.

Wioska Świętego Mikołaja – Odwiedź słynną wioskę ulubieńca ludzi na całym świecie! W czasie wycieczki masz szansę odwiedzić Mikołaja w jego biurze, a także wysłać specjalne pocztówki. Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o przekroczeniu bieguna północnego, a w przypadku dojazdu do wioski saniami zaprzężonymi w renifery – reniferowe prawo jazdy.

 • Wioska Św. Mikołaja + reniferowe zaprzęgi, 4h – 153 EUR/os.
 • Wioska Św. Mikołaja + skutery śnieżne,obiad, 6h – 213 EUR/os.

Psie zaprzęgi, 3h – 163 EUR/os.– Jeśli marzysz o przeżyciu niesamowitych chwil wśród niesamowitych krajobrazów, w towarzystwie najlepszych przyjaciół człowieka to jest wycieczka dla Ciebie! Przejażdżka poprzedzona jest krótką lekcją, w czasie której uczestnicy dowiedzą się jak powozić. W czasie wycieczki przewidziana jest przerwa na ogrzanie się przy ognisku. Czas powożenia wynosi ok 1,5h.

Przejazd na nartach z przewodnikiem, 3h – 68 EUR/os. - Wycieczka na nartach biegowych, wśród zaśnieżonych wzgórz i dolin. W połowie przejażdżki następuje przerwa na ogrzanie się przy ognisku. Transfer z hotelu oraz sprzęt zapewniony jest przez organizatora.

Spacer w rakietach śnieżnych, 3h – 79 EUR/os. - Wycieczka w rakietach śnieżnych, poprzez pokryte śniegiem wiejskie krajobrazy. W trakcie spaceru przewidziana jest przerwa na przekąski i ogrzanie się przy ognisku. Transfer z hotelu oraz sprzęt zapewniony jest przez organizatora.

Zorza polarna, 4h – 103 EUR/os. – Przeżyj niesamowity wieczór, obserwując zjawisko zorzy polarnej z dala od miejskich świateł! Wycieczka rozpoczyna się od przejazdu busem poza Rovaniemi. W czasie obserwacji uczestnicy mają możliwość upieczenie kiełbasek przy ognisku.

Polar Travel - o nas

Nasza oferta skupia się na kierunkach północnych i dotyczy głównie Skandynawii oraz Arktyki. Jesteśmy także przedstawicielem organizatorów rejsów polarnych na Antarktydę oraz Biegun Północny.

Więcej ›

Najlepsze oferty specjalne

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj
informacje o promocjach, nowościach!

Dołącz do nas