Infolinia, rezerwacje - pn - pt: 9:00-17:00 12 641 97 25 info@polartravel.pl

Odkryj prawdziwe oblicze Laponii. Zanurz się w bezkresnych białych krajobrazach i wypatruj tańczącej na ... Opis oferty »

Wycieczka objazdowa po południowej Fiinlandii w małej grupie z pilotem. Stawiamy na aktywny wypoczynek i relaks ... Opis oferty »

Przywitaj Nowy Rok pod kołem podbiegunowym - w bajkowej i prawdziwie zimowej Laponii! 

Opis oferty »

Objazd Skandynawii oraz wizyta na Przylądku Północnym!

Opis oferty »

Zimowy wyjazd z pilotem do Rovaniemi. Odwiedziny u Świętego Mikołaja, poszukiwanie zorzy polarnej. Zakwaterowan... Opis oferty »

Zimowa wizyta w wiosce Świętego Mikołaja. W pakiecie z przelotami, transferami i zakwaterowaniem.

Opis oferty »

Zorza polarna - Finlandia

Finlandia HotelSamolot zima 4 dni od: 3 850 zł

Zimowy wyjazd do Rovaniemi. Poszukiwanie zorzy polarnej. Zakwaterowanie w hotelach 3*, transfery, ubezpieczenie. D... Opis oferty »

Lodowy Hotel - Finlandia

Finlandia HotelSamolot zima 4 dni od: 4 550 zł

Zimowy wyjazd do Rovaniemi. Niezapomniany nocleg w Lodowym Hotelu.

Opis oferty »

Podróż psimi zaprzęgami po północnych bezdrożach. W pakiecie z przelotam... Opis oferty »

Poczuj niesamowitą przygodę podczas przejażdżki skuterami śnieżnymi. W pakiecie z przelotami, transfera... Opis oferty »

Finlandia - różne propozycje wyjazdów

Organizowane przez nas wyjazdy do Finlandii obejmują różnorodne formy aktywności. Możemy zaproponować np. wycieczkę do wioski Świętego Mikołaja, podróż śnieżnymi skuterami czy przejazd psimi zaprzęgami po północnych bezdrożach. Co roku zabieramy naszych klientów na zimowe wyjazdy w poszukiwaniu zorzy polarnej oraz krótkie wycieczki z propozycją noclegu w lodowym hotelu. Podobnie przedstawia się nasz program wycieczek do Norwegii, który został wzbogacony m. in. po o rejsy po fiordach norweskich.Serdecznie zachęcamy do tego, aby piękno Skandynawii odkrywać wspólnie z naszym biurem podróży.

Polar Travel - o nas

Nasza oferta skupia się na kierunkach północnych i dotyczy głównie Skandynawii oraz Arktyki. Jesteśmy także przedstawicielem organizatorów rejsów polarnych na Antarktydę oraz Biegun Północny.

Więcej ›

Najlepsze oferty specjalne

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj
informacje o promocjach, nowościach!

Dołącz do nas